Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Doğalgaz tehlikeli midir, doğalgazı emniyetli kullanmanın şartları nelerdir ?
Doğalgaz bilinçli kullanılması halinde tehlikesi en az olan yakıttır. Doğalgaz tesisatı yapılırken ilgili kurum denetiminde yapılmalı ve sızdırmazlık testinden geçirilmeli, bacalı cihazların montajı yapılmadan kurumdan baca raporu alınmalıdır. Merkezi sistemle ısınan binalar ateşçilerini kurumca verilen Doğalgaz Ateşçilik kursundan geçirmeleri gerekmektedir. Gaz kokusu hissettiğinizde acil telefon hattını arayınız.
Konutuma cihaz taktıracağım, nelere dikkat etmeliyim ?
Konutunuza cihaz taktırırken dikkat edeceğiniz husus ; İlk önce bacanızı test ettirin, baca durumunuza göre bacalı yada hermetik cihaz alımına karar verin. Montajı yapacak olan firmanın ilgili kurumdan yetkili olmasına dikkat ediniz, yetkili olmayan firmalara iş yaptırmayınız. Firmamız İDİL MÜHENDİSLİK yetkili bir firmadır. Bize ulaşabilirsiniz.
Sayacım arızalı ne yapabilirim?
Elektronik kartlı sayaçlarda arıza durumunda sayaçların servis hizmetini yürüten firmanın telefonlarına sayaç kartı numaraları bildirilerek ücretsiz servis hizmetinden yararlanılabilir.
Doğalgaz tesisatı yapıyor musunuz, nasıl yaptırabilirim ?
İdil Mühendislik tüm doğalgaz işlerinizi uzman kadrosuyla yürütmekte olan yetkili bir firmadır. Doğalgaz ile ilgili tüm işleriniz firmamız tarafından yapılmaktadır.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın