Petek Ve Kombi̇ Bakımı
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Petek Ve Kombi Bakımı
Petek Ve Kombi Bakımı

Radyatör ve kombi bakım temizleme


Profesyonel ekip ve makine sistemi ile tüm radyatörlerinizin ısı kaybını engellemesi ve ısı tasarrufunun sağlanması amaçlı bakımlarının yapılması radyatörlerinizin su kanallarında oluşan tortu ve bakterilerin temizleyerek daha verimli yüksek kalitede ısı elde edilmesi amaçlanmaktadır. Cihaz kombilerinizin arıza vermemesi uzun süreler kullanabilmeniz cihazınızın %100 verimli çalışabilmesi adına detaylı bakım ve test kontrollerinin yapılması gerekmektedir.

Tesisatınızın uzun ömürlü olabilmesi kombinizin verim alınabilmesi adına baca temizliğini filtre temizlikleri ve yanma odasının temizlenmesi buna bağlı kalorifer tesisatının ve radyatörlerin iç temizliği makine sistemi ile robotumuzda yapılması sistemin birbirine bağlantılı olduğundan ikisinin aynı anda bakımların yapılması teknik olarak da öngörülmektedir. Kış aylarında oluşabilecek arızaların önüne geçirmesine sağlar verimli sağlıklı ısı ve yakıt tasarrufu sağlamakla beraber düzenli çalışmasını elde edilir. Unutmayalım bakımlar her yıl periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Doğru işlem doğru müdahale için uzman kadrosu ve nitelikli personelle mesleki eğitimini almış tekniği bilgisi olan teknisyen ve yetkili firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Size en kaliteli hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.


Tesisatınızda oluşmuş olan tıkanıklığı radyatörlerde ve kombi içindeki tortulaşmayı makine sayesinde müdahale ederek çalışır hale getirmeyi sağlıyoruz.
Konutlarda iş yerlerinde ofislerde villalarda tamamıyla uygulanmaktadır detaylı bilgi randevu ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçmenizi bekleriz.

Hizmetlerimiz
Firamız uzman kadrosuyla bir çok alanda verdiği hizmetlerle memnuniyetinizi esas almaktadır.
Doğalgaz Tesisat
Sıhhi Tesisat
Yangın Önleme Sistemleri
Isı Pompa Sistemleri
Petek Ve Kombi Bakımı
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın